Biz Kimiz

Hakkımızda

Sembol kumaş yıllardan beri tekstil sektöründeki müşterilerine kaliteli ve süratle hızlı tedarik hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına hizmet veren firmamız çalıştığı firmalar ile uzun süreli ilişkiler sürdürmekte, müşteriye özel ve yeni sezonlara yönelik koleksiyonlar hazırlamaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ilke alarak gelişimini sürdürmekte olan Sembol Kumaş, sizleri geniş ürün yelpazesini tanımaya çağırıyor.

 

İlke ve Değerlerimiz


Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen SEMBOL KUMAŞ Tekstil ve Kumaşta daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak, Ülkesine değer katarak, Tekstil sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Sürekli yeniliği hedefleyen Sembol Kumaş; yeniliğe açık ,cesur ve kararlı duruşuyla sektörde yaptığı kaliteli üretim ,kaliteli servis ve müşterilerle sağlıklı iletişim anlayışıyla müşterilerine hizmet vermeyi kendine prensip edinmiştir.

Misyonumuz

Sembol Kumaş olarak hem Türkiye’ye hem dünyaya hizmet vermenin sorumluluğu ışığında üretimden müşteri ilişkilerine kadar her kademede sistematik ve insani değerler bilincinde hareket etmekteyiz. Sektör standartlarını ve ihtiyaçlarını bilerek kişilerin ve markaların beklentilerini karşılayarak nitelikli, kaliteli ve farklı ürünler sunma arzusundayız.